دانستن این نکات به انتخاب مناسب لباس برای کودکان کمک می کند

دانستن این نکات به انتخاب مناسب لباس برای کودکان کمک می کند

اصول شیک پوشی در لباس کودک

 

در دنیای مد و فشن امروز شیک پوشی و علاقه به به روز بودن فقط مخصوص زنان و مردان و جوانان نبوده و کودکان هم وارد این عرصه شده اند . اغلب پدر و مادرها علاقه دارند کودکی خوش استایل و خوش پوش و شیک داشته باشند و بتوانند بهترین ها را برای آن فراهم کنند .

البته ناگفته نماند شبکه های اجتماعی مجازی مانند اینستاگرام و تلگرام و وب سایت ها در بوجود امدن این موج تاثیر بسیاری داشته اند . برخی والدین هم از طریق وارد کردن فرزندان خود در دنیای مد و فشن به تجارت پرداخته و کسب درامد می کنند.  ورود کودکان به دنیای مد و فشن به هر دلیلی که باشد در دنیای امروز طرفداران زیادی داشته و والدین تمایل دارند از فوت و فن شیک پوشی کودکان مطلع باشند .

 

ضرورت تشخیص استایل برای انتخاب لباس کودک

یک پدر و مادر علاقمند و به مد و فشن و شیک پوشی حتما باید استایل و فرم بدن کودک خود را بشناسد سایز و فرم اندام های فوقانی و تحتاتی و شناسایی رنگ پوست و چشم و حالت صورت همه در انتخاب لباس کودک موثر هستند مثلا کودکانی که کمی چاق تر هستند نباید لباس های خیلی تنگ و اندامی بپوشند و بچه های خیلی لاغر هم نباید خیلی گشاد پوش باشند البته گاهی برای تغییر در ظاهر و سبک پوشش بر هم زدن این اصول ایرادی ندارد اما در کلیت امر باید رعایت گردد .

( جورابی که برای کودک می خرید باید نخی باشد تا ایجاد حساسیت در پاهایش نکند .برای کودک دختر ساق شلواری بخرید )

برای انتخاب لباس کودک به فرزندتان هم اعتماد کنید و خودرای نباشید استفاده از نظرات کودکان در لباس پوشیدن کمک می کند که اعتماد به نفس و عزت نفس آنها شکل گرفته و بتوانند در اینده تصمیمات مهمتر را راحتتر بگیرند اینکه شما به تنهایی و بدون نظر آنها برایشان لباس انتخاب کنید به این معنی است که به سلیقه آنها اعتماد ندارید و این موضوع باعث سرخوردگی و کاهش اعتماد به نفسشان می شود البته همه این مطالب در مورد کودکانی است که به سن تشخیص رسیده اند و می توانند در انتخاب تن پوش خود دخالت کرده و نظر بدهند .

 

(اندازه فرزندتان را بدانید و به برچسب های روی لباس کودک زیاد توجهی نکنید)

 

کمک گرفتن از فرزندتان در انتخاب لباس کودک علاوه بر اینکه به شیک پوشی آنها کمک می کند از خرید های غیر ضروری هم جلوگیری به عمل می آورد و در هزینه ها هم صرفه جویی می کند و باعث می شود کودک به مرور فرم و استایل خود شناخته و در اینده مشکلی در این خصوص نداشته باشد . پس در مراحل مختلف این کار از فرزندتان کمک بگیرید

 

 

Read 1049 times Last modified on یکشنبه, 28 بهمن 1397 08:50
Tagged under

ساعت کار:

  • 8 صبح الی 21
02177500754 / 09106430805

آخرین موضوعات

ما در شبکه های اجتماعی

          

Top